Visi bankai duodantys paskolą būstui

Paskolos būstui pirkti

Bankai. Pirmas žodis, ateinantis į galvą tuo metu, kai prireikia paskolos būstui pirkti. Paprastai, nei draugai nei giminės nepaskolins tokios pinigų sumos, kokia reikalinga būstui pirkti. Net gi pradinis būsto paskolos įnašas yra didelė suma bet kokiam žmogui, o tuo labiau — jaunai šeimai. Banko paskola būstui pirkti, bene geriausias pasirinkimas neturintiems laisvų pinigų svajonių būstui.

Kaip variantas, galimos ir kitų kredito įmonių paskolos būstui: kredito unijos, greitieji, ilgalaikiai kreditai, ar kitos įmonės, teikiančios finansines paslaugas. Viena tokių, kuri greitu metu pradės teikti kreditavimo paslaugas, tai įmonės Revolut paskolos. Tikėtina, kad šios įmonės paslaugų pakete bus ne tik kreditinės kortelės, bet ir ilgalaikiai kreditai ar kredito linija.

Visi bankai skolinantys pinigus

Visi bankai skolinantys pinigus būsto įsigijimui, kuriuos rasite čia — tai patikimos, laiko patikrintos kredito įstaigos.

LUMINOR — su LUMINOR būsto paskola į naujus namus kraustysiesi greičiau. Pasiskolinti gali būsto pirkimui, įrengimui ar remontui.

S|E|B — SEB bankas pasiūlys Jums sprendimų, padedančių ne tik įsikurti nuosavuose namuose, bet ir juos išsaugoti.

SWEDBANK — pasirinkę „Swedbank“ būsto paskolą arba paskolą įkeičiant nekilnojamąjį turtą, lengvai įsikursite savo naujuose namuose.

ŠIAULIŲ BANKAS — šio kredito lėšomis galite įsigyti, statyti ar rekonstruoti gyvenamąjį būstą bei žemės sklypą jo statybai.

 

Būsto paskola – suteikiama gyvenamajam būstui pirkti ar statyti ar remontuoti, taip pat žemės sklypui, jei jame bus statomas gyvenamasis būstas, įsigyti. Ji suteikiama ne ilgesniam nei 30 metų laikotarpiui.