Paskola ir kreditas be palūkanų

Apie nemokamų paskolų ir kreditų akcijas mes jau kalbėjome. Nors tai yra vienos iš populiariausių akcijų, jos tikrai nėra vienintelės tokios. Be jų egzistuoja ir paskolos be palūkanų, kurias galite gauti iš tam tikrų bendrovių. Dažniausiai yra siūloma viena arba kita akcija, tačiau kai kuriais momentais jūs galėsite pasirinkti ir vieną iš dviejų – nemokamos paskolos ar kreditai be palūkanų skolinimosi galimybę.

Kreditas be palūkanų yra suteikiamas skirtingiems laikotarpiams. Kai kurios bendrovės suteikia galimybę nemokėti palūkanų 6 mėnesius ar net daugiau, tačiau kitos – tik 1 mėnesį. Todėl reikia visuomet atsiminti, kad kreditas be palūkanų nėra lygus kitam tokiam pat kreditui. Pamatę tokią akciją neapsidžiaukite iš karto ir nepulkite skolintis neperskaitę paskolos suteikimo ir akcijos sąlygų, nes galbūt gausite visiškai ne taip, ko tikitės.

Paskola be palūkanų yra unikali tuo, kad jums siūlo galimybę gauti paskolą ir nemokėti visiškai jokių mokesčių nustatytą laiko tarpą. Kartais ji gali būti netgi identiškai nemokamai paskolai, bet dažniausiai skiriasi gerokai – arba yra daug geresnė, arba gerokai prastesnė.

Paskola be palūkanų yra prastesnė tais atvejais, kuomet ji yra siūloma tik pirmos paskolos atveju ir siūloma tik numatytam laiko tarpui. Tai reiškia, kad jums palūkanas visgi reikės mokėti ir tik pradžioje jums yra suteikiama galimybę nemokėti jokių palūkanų. Tais atvejais kai kreditas be palūkanų yra geresnis variantas. Jis jums leidžia palūkanų nemokėti ne tik visą paskolos grąžinimo laikotarpį, numatytą sutartyje. Jis taip pat suteikia progą nemokėti palūkanų skolintis net ne pirmą, bet antrą kartą! Būtent todėl kreditas be palūkanų gali būti net ir geresnė alternatyva kitoms akcijoms.

Tad nesijaudinkite jei jau išnaudojote visas savo pirmos paskolos nemokamai akcijas visuose bendrovėse ir nebeturite kur jos gauti. Dabar prasideda nauja akcijų banga ir kreditas be palūkanų tampa vis populiaresnis. Taip atsiranda vis daugiau galimybių pasiskolinti visiškai nemokamai.

Atnaujindami šią informaciją galime tik pasakyti, kad nemelavome! Nemokamų paskolų banga vis dar tęsiasi, o susidomėjimas ja auga tarp visų interesantų! Todėl paskubėkite pasiskolinti nemokamai kol dar turite šią galimybę, nes ateityje jos gali nebelikti.