Greitieji kreditai: pliusai ir minusai

Pritrūkus pinigų daugelis lietuvių skuba į greitųjų kreditų kompanijas, kur jų laukia finansininkai išskėstomis rankomis ir pasiruošę padėti. Kadangi tokio tipo įmonių Lietuvoje yra labai daug, nieko keisto, kad ieškant jums labiausiai tinkančios teks skirti šiek tiek laiko. Pirma paskola nemokamai suteikiama daugelyje įmonių, tad siūlome išnaudoti šią galimybę. Kol vieni džiaugiasi, tuo tarpu kiti teigia, kad greitieji kreditai nėra pats geriausias pasirinkimas. Kaip nuspręsti, kokia Jūsų pozicija šiuo klausimu – dėlioti pliusus ir minusus, kol padarysite savas išvadas.

Pliusai:

 1.  Greitieji kreditai suteikiami labai greitai. Dažniausiai žmonės naudojasi galimybe juos gauti internetu arba sms žinute. Viskas labai greitai, paprastai ir patogiai.
 2.  Pirma paskola nemokamai suteikiama daugelyje kompanijų, tad jeigu norite grąžinti lygiai tiek pat kiek ir gavote – pasinaudosite šia galimybe. Skolintis taip pigiai kaip dabar dar niekada nebuvo galima.
 3.  Pasiskolinti gali beveik visi. Reikia atitikti minimalius reikalavimus. Kadangi Lietuvoje yra labai daug kompanijų, kurios siūlo savo paslaugas – pasinaudoti jomis tikrai verta.
 4.  Paskolos dažniausiai suteikiamos ištisą parą ir net švenčių metu. Tai puiki galimybė išspręsti savo problemas tuomet, kai tik jos iškilo. Pirmos paskolos nemokamai akcija yra ypatingai naudinga šventiniu laikotarpiu!
 5.  Konsultantai neskolina tokiu atveju jeigu mano, kad žmogui paskolos atkodavimas bus labai komplikuotas. Jie rūpinasi, kad asmuo nepakliūtu į dar didesnes pinkles.
 6.  Paskolos gali būti suteikiamos tiek su užstatu, tiek be jo. Išnaudokite patrauklias galimybes pasiskolinti.
 7.  Beveik visos įmonės suteikia šansą pinigus atiduoti vėliau, jeigu iki nustatyto laiko tarpo jūsų finansinė padėtis nepasitaisė. Tokiu atveju visada galima prasitęsti pinigų atidavimo laiko terminą.
 8.  Dažnai tiems, kurie skolinasi – suteikiamos malonios dovanos, kurios nudžiugina dar labiau. Žinoma, dėl to skolintis neverta, tačiau tikrai puiku, kai papildomai yra jumis rūpinamasi.
 9.  Pasiskolinti gali net ir tie, kurie neturi pastovaus darbo.
 10.  Refinansavimo paslaugos suteikiamos asmenims, kuriam reikia išspręsti finansines problemas.

Minusai:

 1. Skolą teks grąžinti, nepaisant pirmo kredito nemokamai.

Akivaizdu, kad pasiskolinti tokiomis patraukliomis sąlygomis, kokios yra suteikiamos dabar – dar niekada nebuvo taip paprasta. Išnaudokite patrauklias galimybes, kuriomis džiaugiasi vis daugiau tautiečių. Tiesa, skolinkitės atsakingai ir tik tokiu atveju jeigu esate tikras, kad pinigus jums atiduoti tikrai pavyks. Nepamirškite, kad pasiskolintą sumą teks grąžinti net ir tuomet, kuomet suteikta pirma paskola nemokamai. Kadangi įmonių pasirinkimas labai platus – kuo daugiau lyginimo. Tuomet atrasite tai, kas visapusiškai patenkina Jūsų poreikius. Nebijokite skolintis, tik darykite tai atsakingai.