Būsto paskolos emigrantams – kaip pasiskolinti

Būsto paskolos emigrantams

Dažnai, dauguma emigrantų užsidirbę pakankamai pinigų pradiniams būsto paskolos įnašui, pradeda ieškoti papildomos sumos pinigų, kad nusipirkti būstą Lietuvoje. Tegu tai bus būstas gyventi grįžus atgal į Lietuvą, ar papildomas būstas atostogoms.

Kredito įstatymai neriboja būsto paskolos emigrantams gavimo, kurie gyvena ne Lietuvoje, ar gauna atlyginimą ne eurais, o kita, vietine, gyvenamosios vietos valiuta.

Būsto paskolos emigrantams – kaip pasiskolinti

Prašyti būsto paskolos emigrantams nebus labai paprasta. Svarbiausia, nederėtų pamiršti, kad norint prašyti būsto paskolos emigrantams, o ir ne tik jiems, bet ir Lietuvos gyventojams bus reikalinga išpildyti kelis pagrindinius bankų reikalavimus.

Darbo stažas būsto paskolos gavimui

Emigrantams, prašantiems būsto paskolos banke, visada tikrinamas nepertraukiamas darbo stažas. Jis turi būti didesnis, nei 6 mėnesiai. Be to, bankui reikės įkeisti nekilnojamąjį turtą.

Jei Jūs išvykote tik prieš kelis mėnesius uždarbiauti, dėl būsto paskolos geriau nesikreipti. Jūs tikrai paskolos būstui negausite. Nepertraukiamas darbo stažas gauti paskolai privalo būti ne mažesnis nei 6 mėnesiai.

Būsto paskolos rizikos vertinimas

Bankas vertins Jūsų paskutinių 6 mėnesių pajamas, taip pat tikrins tikimybę, ar Jūsų pajamos, paėmus būsto paskolą nesumažės. Tai reiškia, kad bus tikrinama Jūsų kredito istorija, bei tikimybė išlaikyti esamą atlyginimą, ar Jūs galite keisti darbą, jį prarasti, ar planuojate keisti gyvenamąją vietą.

Bankas nenori rizikuoti, kad Jūs, gavęs paskolą būstui pakeistumėte darbą, jį mestumėte, ar pakeistumėte gyvenamąją vietą, taip pablogindami banko galimybę atgauti kreditą.

Būsto paskolos emigrantams pildymas

Norint gauti būsto paskolą emigrantui, reikės atrodo dviejų nesuderinamų dalykų. Kaip jau minėjome, tai nepertraukiamas 6 mėnesių ar didesnis darbo stažas. Kitas dalykas — nemažai laisvo laiko.

Būsto paskolos emigrantams internetu tikrai negausite. Teks nemažai bendrauti su banko darbuotoju, kuris bus atsakingas už Jūsų būsto paskolos dokumentų tvarkymą. Ir susitikti reikės “gyvai”.

Žinoma, neverta pamiršti ir įvairių reikalingų dokumentų. Tai ir Jūsų gyvenamosios vietos patvirtinimas, dokumentai iš darbdavio apie Jūsų pareigas, atlyginimą ir panašiai. Ir visa tai teks išversti į Lietuvių kalbą.