Bankai išduodantys paskolas būstui

Bankai

Bankai išduodantys paskolas būstui

Kurie bankai siūlo paskolas būstui?

Bankai isduodantys paskolas bustuiSvajojate apie nuosavą būstą, tačiau neturite reikiamos sumos pinigų? Geriausia išeitis iš šios situacijos – paskola būstui. Daugelis bankų teikia paskolą būstui. O kaip išsirinkti geriausią būsto paskolą? Žemiau esančioje lentelėje rasite daugelį Lietuvos bankų, kurie teikia paskolas būstui. Nepamirškite atidžiai išnagrinėti visų bankų būsto paskolos palūkanų ir maržos dydžio.

Visų pirma, Jūs turite atitikti  pagrindinius bankų paskolos būstui kriterijus. Kiekvienas bankas turi nustatęs savus kriterijus būsto paskolai, tačiau yra pagrindiniai reikalavimai, kuriuos atitikę, Jūs galite gauti paskolą būstui iš banko. Pradžioje:

Pradinis įnašas

Pradinis įnašas yra būtina visų bankų sąlyga, jei norite gauti paskolą būstui. Visuose bankuose gali būti savos pradinio įnašo sąlugos, tačiau jos svyruoja tarp 10% ir 20% prašomos būsto paskolos dydžio. Sukaupus didesnį pradinį įnašą, bankai Jums suteiks palankesnes skolinomosi sąlygas, taip pat, galite gauti mažesnį palūkanų grąžinimo ar maržos procentą. Nepamirškite, kad nemažos pinigų sumos Jums prireiks įvairiems papildomiems mokėjimams, susijusiems su paskola būstui – atliekant turto vertinimą, sudarant pirkimo – pardavimo  sutartį,  būsto paskolų draudimui, perrašant nuosavybę ir pan.

Ko gero, gavę paskolą būstui ir jį įsigiję, norėsite atlikti remontą? Tam gali prireikti papildomų pinigų, kuriuos galite gauti paėmę ilgalaikį kreditą.

Antra svarbi paskolos būstui gauti sąlyga:

Minimali asmens pragyvenimo suma

Jums turi likti atitinkama suma pragyvenimui, mokesčiams už komunalines paslaugas ir pan. Bankai turi paskaičiavę, kokia minimali suma turi likti kiekvienam šeimos asmeniui. Nepamirškite, jog tai bus minimali suma, iš kurios, be papildomų pajamų, Jums pragyventi bus tikrai sunku.

Jei Jūs neatitiksite šių minimalių reikalavimų, bankas į Jūsų paskolos būstui prąšymą greičiausiai atsakys neigiamai.